Cep telefonuyla fotoğraf çekmekten ve düzenlemekten büyük zevk duyanlar burada mı?
+Selamlar 🙂
Bu 5 ücretsiz uygulama akıllı telefonunuzdan eksik olmamalı. İşte karşınızda Android ve iOS için derlediğim en iyi ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamaları :

1. Adobe Lightroom (Android, iOS)

Adobe Photoshop teknolojisinin sihrinden kaynaklanan Lightroom for mobile, akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden profesyonel kalitede görüntüler hazırlamanıza ve bunları paylaşmanıza olanak tanır.

2. Pixlr (Android, iOS)

 

Ücretsiz fotoğraf editörü Pixlr ile yaratıcılığınızı geliştirin! Herhangi bir anı yakalayın ve 2 milyondan fazla ücretsiz efekt kombinasyonuyla, kaplamalarla ve filtrelerle güzelleştirin. Bitirdiğinizde bitmiş çalışmalarınızı doğrudan Instagram, Facebook, Twitter veya diğer favori sosyal ağlarınızla paylaşın!

3. VSCO Cam (Android, iOS)

Üstün mobil ön ayarlar ve gelişmiş kamera kontrolleriyle fotoğraflarınızı çekin ve düzenleyin. VSCO topluluğuna katılın. Dünyadaki tüm VSCO cam üyeleriyle iletişime geçin, takip edin. Paylaşın !

4. Snapseed (Android, iOS)

 


Snapseed, Google tarafından geliştirilen eksiksiz ve profesyonel bir fotoğraf editörüdür.

5. LightX Advanced (Android, iOS)

 

 

LightX yakında pazarda olacak olan fotoğraf editörü uygulamalarından biridir. IOS’ta başarılı bir yükseliş elde etti. Oldukça iyi bir kaç özelliği var. Arka plan değiştirici, renk sıçrama efektleri ve renk dengesi, düzeyler ve eğri gibi kayar kapak araçları var. Hatta farklı fotoğrafları bir araya getirebilirsiniz. Bulanıklaştırma özellikleri, fotoğraf kolajları, fotoğraf manipülasyonu ve çıkartmalar da var. Hâlâ beta halinde, biraz daha bekleyeceğiz. Fakat beklediğimize değecek cinsten bir uygulama olacak o yüzden ilk 5 fotoğraf editörünün arasına girmeli diye düşünüyorum 🙂

* Ücretsiz olmasını bekliyorum ama 0,99 $ olabilir. Göreceğiz…

Umarım işinizi görecek bir yazı olmuştur.
Ücretsiz tasarım dersleri için youtube kanalım Dijital Tasarım’ı takip etmeyi unutmayın 🙂
Sevgiler <3